Trawa z rolki – zawsze, gdy liczy się efekt!

Zadbane, pięknie wyglądający obszar wokół domu czy innego budynku mieszkalnego jest sprawą niezwykle istotną. Nie każdy jednak ma możliwość założenia i utrzymania przydomowego ogrodu. Nie oznacza to jednak, że powinien rezygnować z walki o estetyczny, zadbany wygląd otoczenia swojego domu. Piękny, zielony trawnik wokół budynku może robić również dobre wrażenie – pod warunkiem, że jego założeniu i pielęgnacji poświęcimy odpowiednią ilość czasu oraz energii.

Co jednak w sytuacji, gdy nie mamy ochoty na tygodnie oczekiwania, aż trawa wokół naszego domu urośnie? Świetnym rozwiązaniem w takiej sytuacji może okazać się trawa z rolki. W Warszawie oraz całym województwie mazowieckim najwyższą jakość tego rodzaju materiału oferuje firma Hortus Pro Futuro, która służy również poradami na temat odpowiedniego założenia takiej trawy na terenie udostępnianym przez Klienta.

Trawa z rolki to idealne opcja dla osób chcących cieszyć się piękną zieloną trawą bez konieczności wielotygodniowego oczekiwania i pielęgnacji. Gotowy produkt w postaci rolki umożliwia natychmiastowe ułożenie trawy na dowolnym podłożu. Trawę taką można układać przez niemal cały rok, z wyjątkiem okresów mrozu. Prezentuje się ona niezwykle pięknie i naturalnie, jej wygląd zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów.

Oferowana przez nas trawa odznacza się najwyższą jakością, a jej ułożenie jest szybkie i bardzo proste. Jej zaletą jest także brak chwastów i mchu, których występowania ciężko uniknąć w przypadku traw wysiewanych tradycyjnymi sposobami.